Los Angeles Crimes v1.3.9 MERMİ HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Los Angeles Crimes v1.3.9 MERMİ HİLELİ APK, FPS türündeki oyunları yapımcılığını RAIN CITY STUDIO firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Los Angeles Crimes içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı silahlar, rakipler, geniş oyun haritaları ve dahası sizleri bekliyor. 

Los Angeles Crimes v1.3.9 sürümünde efektlerle ilgili düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Los Angeles Crimes Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Los Angeles Crimes v1.3.9 MERMİ HİLELİ APK MOD DOWNLOADLos Angeles Crimes v1.3.9 MOD APK KURULUMU

Los Angeles Crimes v1.3.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Los Angeles Crimes 1.3.9 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar