Los Angeles Crimes v1.4.4 MOD APK | MERMİ HİLELİ

DOWNLOAD Los Angeles Crimes v1.4.4 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve simülasyon oyunları yapımcılığını RAIN CITY STUDIO firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır.

Los Angeles Crimes MOD APK sınırsız mermi hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı oyun modları, araçlar, silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Los Angeles Crimes v1.4.4 sürümünde yeni silah ve eşyalar eklenmiş olup, harita düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Los Angeles Crimes Play Store’da 55.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Los Angeles Crimes v1.4.4 MOD APK | MERMİ HİLELİ DOWNLOAD





Los Angeles Crimes v1.4.4 MOD APK | MERMİ HİLELİ KURULUMU

Los Angeles Crimes v1.4.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Los Angeles Crimes 1.4.4 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.



Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar