M.U.D. Rally Racing v1.4.0 PARA HİLELİ MOD APK

M.U.D. Rally Racing v1.4.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve ralli oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CVi Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yolda daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizi geçmek ve bitiş çizgisine onlardan önce varmaktır. M.U.D. Rally Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, keskin virajlar, hızlı arabalar, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. M.U.D. Rally Racing v1.4.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya çift parmak ile sağlanabilmektedir. M.U.D. Rally Racing Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

GERÇEK mobil ralli simülasyonunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu hızlı tempolu yarış oyununda çamur, kar, kir ve asfaltta 60 fps’de yarış edin.

İNANILMAZ EYLEM!
Kendinizi gündüz ve gece yollarında hızlı bir şekilde kanıtlayın, düşman koşullar ve zorlu arazilerde yüksek hıza ulaşın, dönüşler boyunca sürükleyin ve yardımcı sürücülerinizin önerilerine dikkat edin (Veya deli olur, emin olabilirsiniz!).

GERÇEK DÜNYA İZİNLERİNE SÜRÜCÜN!
Harika raylar üzerinde sürüş yapın: hepsi mevcut ve ünlü ralli rotalarının etrafında modellenmiştir, her küçük yolun pürüzlülüğünü hissediyor, bir çukurun kenarında koşuyor, Alplerin karının esintisini ve Meksika güneşinin sıcaklığını hissediyor!

ŞAŞIRTICI OTOBÜS!
Sürücü adını ve koç pilotunuzun adını ülke bayrakları ile birlikte özelleştirin ve onları aracınızın penceresine yapıştırın! Sırtınızı çivilemeye çalışırken cüppeğinizi kirletin, her biri elle tutuşu ve performansı ile farklı arabalar arasından seçim yapın!

ÖNCÜLÜĞÜ AL!
İki farklı şampiyonayı seçti: Yeni başlayanlar için J-SPEC ve efsanevi sürücüler için S-SPEC! Topa çıkacak mısın

DÜNYAYA GETİRİN!
Liderlik tablolarını şaşkına çevirin ve dünyaya etrafınızdaki en hızlı miting sürücüsü olduğunuzu gösterin veya onlara doğru yolda gösterin: çok oyunculu mod ile dünyanın herhangi bir yerindeki bir arkadaşınıza veya oyuncularınıza meydan okuyabilirsiniz!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

M.U.D. Rally Racing v1.4.0 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
M.U.D. Rally Racing v1.4.0 MOD APK İNDİR – 138MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

M.U.D. Rally Racing KURULUMU

M.U.D. Rally Racing v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

M.U.D. Rally Racing 1.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar