MadOut2 BigCityOnline v5.4 PARA HİLELİ APK MOD

MadOut2 BigCityOnline v5.4 PARA HİLELİ APK MOD

Araba sürme, aksiyon ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MadOut Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz geniş şehir ortamında araba sürmek, rakiplerinizle yarışmak ve ortalığı birbirine katmaktır. MadOut2 BigCityOnline içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, şehri birbirine katabilirsiniz. Kullanabileceğiniz farklı modellerde araçlar, silahlarınız, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. MadOut2 BigCityOnline v5.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. MadOut2 BigCityOnline Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

MadOut2 BigCityOnline OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

UYARI : oyuna giriş yaptığınızda, sol üstteki PLAY butonu ile şehre giriş yapın, araba seçip girerseniz loading ekranında takılır, şehir içinde dilediğiniz araba ve silahları satın alıp kullanabilirsiniz.

MadOut2 BigCityOnline KURULUMU

MadOut2 BigCityOnline v5.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MadOut2 BigCityOnline 5.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

MadOut2 BigCityOnline 5.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun cihazınızda kasarsa ayarlardan görüntü kalitesini düşürebilirsiniz.

NOT : Ayrıca Android 4.4+ sistem gereksinimi 4.0+ düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

NOT : açılışta pembe ekranda takılırsa cihazınız desteklemiyor demektir.

Ayrıca oyun içindeki sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.

İNDİRMELER HAKKINDA

 

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar