MadOut2 BigCityOnline v7.2 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD MadOut2 BigCityOnline v7.2 PARA HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve araba sürme türündeki açık dünya oyunlar, yapımcılığını MadOut Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde araba sürmek, etrafı kargaşaya vermek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

MadOut2 BigCityOnline MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, şehri birbirine katabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde arabalar, çok oyunculu modu, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

MadOut2 BigCityOnline v7.2 sürümünde yeni oyun modu ve silahlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

MadOut2 BigCityOnline Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MadOut2 BigCityOnline v7.2 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

UYARI : oyuna giriş yaptığınızda, sol üstteki PLAY butonu ile şehre giriş yapın, araba seçip girerseniz loading ekranında takılır, şehir içinde dilediğiniz araba ve silahları satın alıp kullanabilirsiniz.

MadOut2 BigCityOnline v7.2 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

MadOut2 BigCityOnline v7.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.MadOut.BIG” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

MadOut2 BigCityOnline v7.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MadOut2 BigCityOnline 7.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

MadOut2 BigCityOnline 7.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun cihazınızda kasarsa ayarlardan görüntü kalitesini düşürebilirsiniz.

NOT : Ayrıca Android 4.4+ sistem gereksinimi 4.0+ düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

NOT : açılışta pembe ekranda takılırsa cihazınız desteklemiyor demektir.

Ayrıca oyun içindeki sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar