Magic Rampage v3.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Magic Rampage v3.6.2 PARA HİLELİ APK

platform, macera ve klasik türdeki oyunlar, yapımcılığını Asantee firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek, bulmacaları çözmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır. 

- Advertisement -

Magic Rampage MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı ve ekipmanı satın alabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı silahlar, bitmek bilmeyen bölümler, zorlu düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Magic Rampage v3.6.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Magic Rampage Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Magic Rampage v3.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okuyunuz.

Magic Rampage v3.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Magic Rampage v3.6.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.asanteegames.magicrampage” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Magic Rampage v3.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Magic Rampage 3.6.2 para hile apk : oyun içinde 2.bıçağı bulduktan sonra envanterde bulunan ilk bıçağı satın, paranız sınırsız olacaktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar