Marooned v1.4.2 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Marooned v1.4.2 PARA HİLELİ APK

macera ve hayatta kalma oyunları, yapımcılığını FastFly stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hayatta kalmaya çalışmak, kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Marooned MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz malzemeleri harita üstünde rahatça bulabilir, tüm eşyaları yapabilirsiniz. Detaylı oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, hayvanlar, craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor. 

Marooned v1.4.2 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Marooned Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Marooned v1.4.2 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Marooned v1.4.2 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Marooned v1.4.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Marooned 1.4.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar