Marsus Survival on Mars v1.1 FULL APK | TAM SÜRÜM

DOWNLOAD Marsus Survival on Mars v1.1 FULL APK, hayatta kalma ve macera oyunları yapımcılığını Invictus Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz Mars gezegeni yüzeyinde hayatta kalmaya çalışmak, görevleri tamamlamak ve kendi yaşam alanınızı inşa etmektir.

Gelişmiş craft sistemi, geniş oyun evreni, detaylı işler ve dahası sizleri bekliyor. Hayatta kalma modunda zorluklar mücadele edebilir veya serbest craft modunda rahatça inşa işlerinizi yapabilirsiniz.

- Advertisement -

Marsus Survival on Mars v1.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Marsus Survival on Mars Play Store’da 17.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Marsus Survival on Mars v1.1 FULL APK | TAM SÜRÜM DOWNLOAD

Marsus Survival on Mars v1.1 FULL APK | TAM SÜRÜM KURULUMU

Marsus Survival on Mars v1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar