MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v18.1.0 – CAN HİLELİ APK

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v18.1.0 – CAN HİLELİ APK, DOWNLOAD APK,  APK İNDİR,  süper kahraman ve dövüş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Kabam firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü karakterler ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınızı kolayca yenebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, yok edici düşmanlar, farklı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Bitmek bilmeyen mücadeleler, zorlu rakipler, tamamı lisanslı karakterler ve dahası sizleri bekliyor. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v18.1.0 sürümünde Masacre ile yeni maceralar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Play Store’da 2.420.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

Muhteşem Şampiyonlar takımını oluşturmana yardımcı olmak adına Google Play ile iş birliğine gittik! Bugünden başlayarak 31 Ağustos 2018 tarihine dek, seçkin bayilerden satın alacağın her bir Google Play Hediye Kartı sana özel Kristaller ve yedek enerji paketleri sunacak! Daha fazla ayrıntılı bilgi için, hemen şu bağlantıdaki yazıyı oku: playcontestofchampions.com/google-play-gift-card

En büyük kozmik karşılaşmada en sevdiğin Marvel Süper Kahramanları ve Kötüleri ile epik bir karşılıklı dövüş aksiyonuna hazırlan! Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve diğerleri savaşa çağırılmayı bekliyor! En Büyük Marvel Şampiyonu olmak için ekibini topla ve macerana başla!

TURNUVA’YA HOŞ GELDİN:
Kaptan Amerika, Demir Adam’a karşı! Hulk, Wolverine’e karşı! Örümcek Adam, Deadpool’a karşı! Marvel tarihinin en büyük dövüşleri seni bekliyor! Evrenin kıdemlilerinden biri olan açgözlü Koleksiyoncu, seni Thanos, Fatih Kang ve daha pek çok kötüye karşı destansı bir savaşın parçası olmaya çağırdı! Mobil cihazında bu muhteşem ücretsiz dövüş oyununun tadını çıkar: Marvel Şampiyonlar Turnuvası!

ARKADAŞLARINLA BİRLİKTE SAVAŞ İÇİN HAZIRLAN:
• En güçlü İttifakı kurmak üzere arkadaşlarınla ve diğer Oyuncularla ekip oluştur
• İttifakınla bir strateji oluştur, müttefiklerine Şampiyonlarını savaşta tutmalarına yardımcı ol
• İttifak Etkinliklerinde zirveye ulaşmak için savaş ve özel İttifak ödülleri kazanmak için özel olarak tasarlanan macera haritalarında İttifakınla birlikte İttifak Macerası Serilerine katıl
• Dünyanın dört bir yanından İttifaklarla kapışarak İttifakının neler yapabileceğini gör!

EN GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARLA EKİBİNİ OLUŞTUR:
• Kahramanlardan ve kötülerden oluşan kudretli bir ekip oluştur (Dilediğin Şampiyonu Seç: Demir Adam, Hulk, Wolverine, Fırtına, Star-Lord, Gamora, Örümcek Adam, Deadpool, Manyeto ve Kış Askeri gibi)
• Kang’ı ve Thanos’u yenmek için maceralara katıl ve Marvel Evreninin yok olmasını önlemek için süper güçlere sahip yeni ve gizemli kozmik bir rakiple mücadele et.
• Çeşitli Ustalık yolları ile ekibinin saldırı ve savunmasını güçlendir

EN KUDRETLİ SÜPER KAHRAMANLARI (VE KÖTÜLERİ!) TOPLA:
• Marvel Çizgi Romanlarından çeşitli kahramanlar arası bağlara göre gelen sinerji bonuslarını kazanmak için kahramanlardan ve kötülerden oluşan ekibini akıllıca bir araya getir, yükselt ve yönet
• Örneğin Kara Panter ile Fırtına veya Cyclops ile Wolverine’i bonus için eşleştirebilir ya da ekip bağlantı bonusu için Galaksinin Koruyucuları’ndan bir ekip oluşturabilirsin
• Bir Şampiyon ne kadar güçlüyse, özellikleri, yetenekleri ve özel hareketleri de o kadar iyi olur
Turnuva’ya sürekli yeni Şampiyonlar eklenmekte!

MACERAYA ATIL VE SAVAŞ:
• Klasik Marvel hikâye anlatımıyla dolu bu heyecan verici macerada bir yolculuğa çık
• Marvel Evreninde çeşitli kahramanlarla ve kötülerle, unutulmaz yerlerde savaş: Mesela İntikamcılar Kulesi, Oscorp, Kyln, Wakanda, Barbarlık Toprakları, Asgard, S.H.I.E.L.D. Helicarrier ve daha fazlası!
• Dinamik macera haritalarını keşfet ve mobil platform için özel olarak geliştirilen kontrol sistemiyle aksiyon dolu savaşın keyfini çıkar

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v18.1.0 – CAN HİLELİ APK DOWNLOAD
MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v18.1.0 MOD APK İNDİR – 77MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası KURULUMU

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v18.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası 18.1.0 can hile apk : oyun içinde hikaye modunda rakipleriniz size atak yapmaz. (çok oyunculu kısımda çalışmaz)
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar