MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v19.1.0 MEGA HİLELİ MOD APK

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v19.1.0 CAN HİLELİ APK, dövüş ve süper kahraman oyunlarını sevenler için yapımcılığını Kabam firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız süper kahramanlar ile bulunduğunuz arenada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, yüksek atak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinize karşı yenilmez olabilirsiniz. Tamamı lisanslı gerçek kahramanlar, uzun soluklu oyun yapısı, farklı dövüş modları ve dahası sizleri bekliyor. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v19.1.0 sürümünde yeni macera CABAL KOMİTESİ ve dövüşler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Play Store’da 2.460.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


31 Temmuz – 9 Ağustos arasında, aşağıdaki kredi sepetini indirimli olarak satın alabileceksin!

• Peter Parker’ın Cüzdanı %60 indirimli, 135 Kredi

Muhteşem Şampiyonlar takımını oluşturmana yardımcı olmak adına Google Play ile iş birliğine gittik! Bugünden başlayarak 31 Ağustos 2018 tarihine dek, seçkin bayilerden satın alacağın her bir Google Play Hediye Kartı sana özel Kristaller ve yedek enerji paketleri sunacak! Daha fazla ayrıntılı bilgi için, hemen şu bağlantıdaki yazıyı oku: playcontestofchampions.com/google-play-gift-card

En büyük kozmik karşılaşmada en sevdiğin Marvel Süper Kahramanları ve Kötüleri ile epik bir karşılıklı dövüş aksiyonuna hazırlan! Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve diğerleri savaşa çağırılmayı bekliyor! En Büyük Marvel Şampiyonu olmak için ekibini topla ve macerana başla!

TURNUVA’YA HOŞ GELDİN:
Kaptan Amerika, Demir Adam’a karşı! Hulk, Wolverine’e karşı! Örümcek Adam, Deadpool’a karşı! Marvel tarihinin en büyük dövüşleri seni bekliyor! Evrenin kıdemlilerinden biri olan açgözlü Koleksiyoncu, seni Thanos, Fatih Kang ve daha pek çok kötüye karşı destansı bir savaşın parçası olmaya çağırdı! Mobil cihazında bu muhteşem ücretsiz dövüş oyununun tadını çıkar: Marvel Şampiyonlar Turnuvası!

ARKADAŞLARINLA BİRLİKTE SAVAŞ İÇİN HAZIRLAN:
• En güçlü İttifakı kurmak üzere arkadaşlarınla ve diğer Oyuncularla ekip oluştur
• İttifakınla bir strateji oluştur, müttefiklerine Şampiyonlarını savaşta tutmalarına yardımcı ol
• İttifak Etkinliklerinde zirveye ulaşmak için savaş ve özel İttifak ödülleri kazanmak için özel olarak tasarlanan macera haritalarında İttifakınla birlikte İttifak Macerası Serilerine katıl
• Dünyanın dört bir yanından İttifaklarla kapışarak İttifakının neler yapabileceğini gör!

EN GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARLA EKİBİNİ OLUŞTUR:
• Kahramanlardan ve kötülerden oluşan kudretli bir ekip oluştur (Dilediğin Şampiyonu Seç: Demir Adam, Hulk, Wolverine, Fırtına, Star-Lord, Gamora, Örümcek Adam, Deadpool, Manyeto ve Kış Askeri gibi)
• Kang’ı ve Thanos’u yenmek için maceralara katıl ve Marvel Evreninin yok olmasını önlemek için süper güçlere sahip yeni ve gizemli kozmik bir rakiple mücadele et.
• Çeşitli Ustalık yolları ile ekibinin saldırı ve savunmasını güçlendir

EN KUDRETLİ SÜPER KAHRAMANLARI (VE KÖTÜLERİ!) TOPLA:
• Marvel Çizgi Romanlarından çeşitli kahramanlar arası bağlara göre gelen sinerji bonuslarını kazanmak için kahramanlardan ve kötülerden oluşan ekibini akıllıca bir araya getir, yükselt ve yönet
• Örneğin Kara Panter ile Fırtına veya Cyclops ile Wolverine’i bonus için eşleştirebilir ya da ekip bağlantı bonusu için Galaksinin Koruyucuları’ndan bir ekip oluşturabilirsin
• Bir Şampiyon ne kadar güçlüyse, özellikleri, yetenekleri ve özel hareketleri de o kadar iyi olur
Turnuva’ya sürekli yeni Şampiyonlar eklenmekte!

MACERAYA ATIL VE SAVAŞ:
• Klasik Marvel hikâye anlatımıyla dolu bu heyecan verici macerada bir yolculuğa çık
• Marvel Evreninde çeşitli kahramanlarla ve kötülerle, unutulmaz yerlerde savaş: Mesela İntikamcılar Kulesi, Oscorp, Kyln, Wakanda, Barbarlık Toprakları, Asgard, S.H.I.E.L.D. Helicarrier ve daha fazlası!
• Dinamik macera haritalarını keşfet ve mobil platform için özel olarak geliştirilen kontrol sistemiyle aksiyon dolu savaşın keyfini çıkar


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v19.1.0 MEGA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

UYARI : ATAK hileli olarak sorunsuz oynamak için altta KURULUM kısmını okuyunuz.
(CAN HİLELİ) MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v19.1.0 MOD APK İNDİR – 71MB

(CAN HİLELİ) YEDEK LİNK

(ATAK+CAN HİLELİ) MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v19.1.0 MOD APK İNDİR – 71MB

(ATAK+CAN HİLELİ) YEDEK LİNK

Google Play Bağlantısı

KURULUMU

(ATAK+CAN) hileli oynayabilmek için, önce CAN HİLELİ APK dosyasını indirip-kurun ve oyuna giriş yapın, eğitim modunu (3.dövüş HULK’u yendikten sonra) bitirip (ATAK+CAN HİLELİ) APK dosyasını oyunu silmeden üzerine kurun ve oyuna giriş yapın, artık rakiplerinizi tek hamlede yenebilirsiniz.

Eğer daha önceden eğitim modunu bitirmişseniz yani hileli olarak oynuyorsanız ve (ATAK+CAN) hileli olarak devam etmek istiyorsanız sadece (ATAK+CAN HİLELİ) APK dosyasını üzerine kurup devam etmeniz yeterlidir.

Sadece CAN HİLELİ olarak oynamak istiyorsanız, ilk APK dosyasını indirip-kurup normal şekilde oynamanız yeterlidir.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v19.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası 19.1.0 can hile apk : oyun içinde hikaye modunda rakipleriniz size atak yapmaz. (çok oyunculu kısımda çalışmaz)

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası 19.1.0 atak hile apk : oyun içinde hikaye modunda rakiplerinize karşı yüksek atak gücünüz vardır. (tek atarsınız, çok oyunculu kısımda çalışmaz)


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar