MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.2.0 YETENEK HİLELİ APK MOD

Download MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.2.0 YETENEK HİLELİ APK, dövüş ve süper kahraman oyunları, yapımcılığını Kabam stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız süper yeteneklere sahip kahramanlar ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan rakibinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK seri özel yetenek doldurma bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinize karşı yenilmez olabilirsiniz. Onlarca karakter, bitmek bilmeyen mücadeleler, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.2.0 sürümünde Fantastik Dörtlü ve Gümüş Sörfçü sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Google Play Store’da 2.620.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.2.0 YETENEK HİLELİ APK DOWNLOAD

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.2.0 MOD APK KURULUMU

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.2.0 yetenek hile apk : oyun içinde özel vuruş (yeteneğiniz) rakibe 1 atak yaptığınızda hemen dolar.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar