MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.3.0 APK MOD – YETENEK HİLELİ

DOWNLOAD MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.3.0 YETENEK HİLELİ APK

süper kahraman ve dövüş oyunları, yapımcılığını ünlü Kabam firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz arena içinde karşınıza çıkan rakiplerinizi yenmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası MOD APK seri özel yetenek doldurma bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinize karşı yenilmez olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca karakter, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.3.0 sürümünde Yeni Ay Yılı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Play Store’da 2.650.000’den fazla indirilmiştir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.3.0 APK MOD – YETENEK HİLELİ DOWNLOAD

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.3.0 APK MOD – YETENEK HİLELİ KURULUMU

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v21.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası 21.3.0 yetenek hile apk : oyun içinde özel vuruş (yeteneğiniz) rakibe 1 atak yaptığınızda hemen dolar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar