MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v22.0.0 MOD APK (Yetenek Hileli)

DOWNLOAD MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v22.0.0 YETENEK HİLELİ APK, süper kahraman dövüş oyunları, yapımcılığını Kabam stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde karşınıza çıkan rakibinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası MOD APK seri özel yetenek doldurma bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinize karşı yenilmez olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip kahramanlar, bitmek bilmeyen dövüşler, farklı arenalar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v22.0.0 sürümünde SKRULL istilası ve KAPTAN MARVEL ile NICK FURY sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Play Store’da 2.660.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v22.0.0 MOD APK DOWNLOAD

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v22.0.0 MOD APK KURULUMU

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v22.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası 22.0.0 yetenek hile apk : oyun içinde özel vuruş (yeteneğiniz) rakibe 1 atak yaptığınızda hemen dolar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar