MaskGun Multiplayer FPS v2.214 MERMİ HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD MaskGun Multiplayer FPS v2.214 MERMİ HİLELİ APK MOD

Aksiyon ve FPS oyunları, yapımcılığını June Gaming firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakip takıma karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

MaskGun Multiplayer FPS içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız mermi hileli

OLARAK sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, düşmanlarınızın korkulu rüyası haline gelebilirsiniz. Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı modellerde silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

MaskGun Multiplayer FPS v2.214 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

MaskGun Multiplayer FPS Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MaskGun Multiplayer FPS v2.214 APK MOD DOWNLOAD

MaskGun Multiplayer FPS v2.214 APK MOD KURULUMU

MaskGun Multiplayer FPS v2.214 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MaskGun Multiplayer FPS 2.214 mermi hile apk : oyun içinde merminiz sınırsızdır ve aralıksız ateş edebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar