Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 MEGA HİLELİ APK MOD

Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 PARA HİLELİ APK, bulmaca ve denk getirme türündeki oyunları seviyorsanız yapımcılığını Firecraft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde bulmacaları çözmek, eşyaları yerleştirmek ve dekorasyon işlerini yapmaktır. Matchington Malikanesi Match-3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli, sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyun içinde daha rahat hareket edebilir, istediğiniz eşyaları kullanabilirsiniz. Onlarca eşya, karmaşık bulmacalar, malikanenin farklı bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor. Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 sürümünde yılbaşı teması ve yeni seviyeler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Matchington Mansion Match-3 Play Store’da 600.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

- Advertisement -

Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 MEGA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 MOD APK İNDİR – 126MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

KURULUMU

Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Matchington Malikanesi Match-3 1.32.0 yıldız hile apk : oyun içinde yıldız miktarınız sınırsızdır.

Matchington Malikanesi Match-3 1.32.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Matchington Malikanesi Match-3 1.32.0 can hile apk : oyun içinde canınız (kalp) sınırsızdır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar