Max Payne Mobile v1.6 FULL APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Max Payne Mobile v1.6 FULL APK, MEGA MOD, aksiyon, FPS ve hikaye türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü Rockstar Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Max adındaki polis memuru ile karınızın ve çoğunuzun katillerine karşı mücadele etmek ve bağlı oldukları şebekeyi çökertmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor.

Max Payne Mobile MOD APK yani Ölümsüzlük hileli, Sonsuz mermi hileli ve daha fazla hile, bu sayede hiç bir kısıtlamaya takılmadan oyunun keyfini çıkarabileceksiniz.

- Advertisement -

Max Payne Mobile v1.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Sinematik görüntüler, gerçekçi silah çatışma sahneleri, kaliteli bir hikaye ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Max Payne Mobile Play Store’da 12.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Max Payne Mobile v1.6 FULL APK | MOD APK DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK – Orjinal APK
Max Payne Mobile v1.6 FULL APK | MOD APK KURULUMUHileleri etkinleştirmek için Seçenekler – Hileler için AYARLAR (OPTİONS) sonra da CHEATS AND TWEAKS butonlarını kullanabilirsiniz, istediğiniz öğeleri seçin (Ölümsüzlük, sonsuz cephane vb.). Onlara ihtiyacınız yoksa – kullanmayın.

Max Payne Mobile v1.6 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstar.maxpayne” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Max Payne Mobile v1.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar