MAXUP RACING v1.0.9 PARA HİLELİ APK

MAXUP RACING v1.0.9 PARA HİLELİ APK, araba yarış ve zorlu parkurlarda mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Rooster Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yol üstünde daima ileri doğru gitmek ve bitiş çizgisine rakibinizden önce ulaşmaktır. MAXUP RACING – Gerçek Zamanlı Çevrimiçi Yarış içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız bilet hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabaları satın alıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Çok oyunculu desteği, hızlı arabalar, komik karakterler ve dahası sizleri bekliyor. MAXUP RACING v1.0.9 sürümünde yeni araçlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. MAXUP RACING Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

MAXUP RACING v1.0.9 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

- Advertisement -
MAXUP RACING v1.0.9 MOD APK İNDİR – 98MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

MAXUP RACING v1.0.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MAXUP RACING 1.0.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

MAXUP RACING 1.0.9 bilet hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bilet miktarına bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar