Mercedes Truck Simulator v5.04 PARA HİLELİ APK MOD

0
445
Mercedes Truck Simulator v5.04 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Mercedes Truck Simulator v5.04 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

Mercedes Truck Simulator v5.04 PARA HİLELİ APK MOD, kamyon sürme oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PAC Sistemas stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz aracı satın alabilir, tüm görevleri yapabilirsiniz. Mercedes marka kamyonlar, bitmek bilmeyen yollar, ağır mallar, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor. Mercedes Truck Simulator v5.04 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya direksiyon mantığıyla sağlanabilmektedir. Mercedes Truck Simulator Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.Bu simülatör ile Rio de Janeiro’nun en iyi Mercedes-Benz kamyon şoförü olacak.
bayiinde Guanabara Dizel satın alınabilir Mercedes-Benz özelliklerine, aşağıdaki mevcut beş kamyon modelleri vardır. Farklı konfigürasyonları ile her kargo taşımacılığı türleri için uygun olan.
Her zaman sunulan her hizmet için uygun modeli kullanın. Basit hizmetler için ağır modeller kârlarını minimize maliyetleri yükseltmek.
tam bir hizmet sonra, ödemenizi aldıktan sürekli olarak dengesini artırmak ve Guanabara Diesel yeni bir Mercedes-Benz kamyon satın alabilirsiniz olacaktır.
Eğer yeni modeller satın olarak, yeni hizmetler kârlarını artırmak, daha yüksek değerler ile satışa sunulacak.
hedeflerine ulaşmak için aracın üzerindeki ok izleyin.
Ekran modunu değiştirmek için, bir kameranın resim ile sol üst düğmesini tıklatın.
Sağ üst taraftaki size simülatörü Mercedes-Benz kamyon modelleri mevcuttur sunacak Mağaza düğmesini bulacaksınız.
alt hızlandırıcı ve sol fren haklısın. Eğer sol fren pedalı bu işlevi vardır, geri vitese gerek.
kamyon sürücü için, sadece gaz ve direksiyon hareketlerine benzer sola, sağa ya da düz sola, telefonu çevirerek kullanabilirsiniz.
Mercedes Benz kamyon hakkında sorularınız varsa, Guanabara Diesel, telefon (21) 2562-9500 başvurun veya Avenida Brezilya, 8255, Ramos, Rio de Janeiro, RJ, CEP 21030- 000, bayilik showroom düz gitmek

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Mercedes Truck Simulator v5.04 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

Mercedes Truck Simulator v5.04 MOD APK İNDİR – 79MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Mercedes Truck Simulator KURULUMU

Mercedes Truck Simulator v5.04 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mercedes Truck Simulator 5.04 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.