Merge Plane Click & Idle Tycoon v1.8.0 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Merge Plane Click & Idle Tycoon v1.5.0 PARA HİLELİ APK, Simülasyon oyunları yapımcılığını Merger Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız uçakları kontrol ederek uygun halde denk getirmek, birleştirmek ve daha iyi uçaklar elde etmeye çalışmaktır. 

Merge Plane Click & Idle Tycoon MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, gelişmiş uçaklara sahip olabilirsiniz. Onlarca uçak modeli, zorlu aşamalar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Merge Plane Click & Idle Tycoon v1.5.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Merge Plane Click & Idle Tycoon Play Store’da 800.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Merge Plane Click & Idle Tycoon v1.8.0 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Merge Plane Click & Idle Tycoon v1.8.0 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

Merge Plane Click & Idle Tycoon v1.8.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Merge Plane Click & Idle Tycoon 1.8.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Merge Plane Click & Idle Tycoon 1.8.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar