Metal Soldiers 2 v2.6 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Metal Soldiers 2 v2.6 PARA HİLELİ APK

Mini FPS türündeki oyunlar, yapımcılığını Play365 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Metal Soldiers 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yeteneklerinizi geliştirip tüm karakterleri kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen düşman akınları, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Metal Soldiers 2 v2.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Metal Soldiers 2 Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Metal Soldiers 2 v2.6 PARA HİLELİ – APK MOD DOWNLOAD

Metal Soldiers 2 v2.6 PARA HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Metal Soldiers 2 v2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Metal Soldiers 2 2.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar