Metal Wings Elite Force v6.5 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Metal Wings Elite Force v6.5 PARA HİLELİ APK

aksiyon ve macera oyunları, yapımcılığını ünlü ONESOFT firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Metal Wings Elite Force MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp, düşmanlarınıza karşı üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, farklı ekipmanlar, karmaşık bölümler ve dahası sizleri bekliyor. 

Metal Wings Elite Force v6.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Çelik Savaşçılar Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Metal Wings Elite Force v6.5 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Metal Wings Elite Force v6.5 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Metal Wings Elite Force v6.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Metal Wings Elite Force 6.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Metal Wings Elite Force 6.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar