Metro 2077 Last Standoff v1.0.51 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Metro 2077 Last Standoff v1.0.51 PARA HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve zombilere karşı mücadele oyunları, yapımcılığını GDCompany firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile terkedilmiş metro istasyonlarında ilerleyerek karşınıza çıkan zombileri etkisiz hale getirmektir. 

- Advertisement -

Metro 2077 Last Standoff MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • silah ve ekipmanların seviye kilidi kaldırıldı

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombilere karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca silah, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. 

Metro 2077 Last Standoff v1.0.51 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Metro 2077 Last Standoff Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Metro 2077 Last Standoff v1.0.51 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Metro 2077 Last Standoff v1.0.51 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Metro 2077 Last Standoff v1.0.51 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Metro 2077 Last Standoff 1.0.51 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Metro 2077 Last Standoff 1.0.51 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Metro 2077 Last Standoff 1.0.51 hile apk : oyun içindeki tüm silahların, ekipmanların seviye kilitleri açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar