Mine Survival v2.1.4 MEGA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Mine Survival v2.1.4 PARA HİLELİ APK MOD

Hayatta kalma türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını WILDSODA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hayatta kalmaya çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Mine Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız elmas hileli
  • gerçek parayla satılan tüm bölgelerin kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı bölgeler, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. 

Mine Survival v2.1.4 sürümünde yeni hayvanlar, yaratıklar, eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Mine Survival Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Mine Survival v2.1.4 MEGA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

Mine Survival v2.1.4 MEGA HİLELİ APK MOD KURULUMU

Mine Survival v2.1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mine Survival 2.1.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Mine Survival 2.1.4 hile apk : oyun içindeki ücretli bölümlerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar