MMX Hill Dash 2 v5.00.11445 MOD APK (Para Hileli)

DOWNLOAD MMX Hill Dash 2 v5.00.11445 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve zorlu parkurlarda yarış yapma oyunları yapımcılığını Hutch Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yarış alanında daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizi geçmek ve kaza yapmadan bitiş çizgisine varmaktır. 

MMX Hill Dash 2 MOD APK sınırsız para hileli, araba ve bölüm hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Zorlu yollar, farklı modellerde arabalar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

MMX Hill Dash 2 v5.00.11445 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

MMX Hill Dash 2 Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MMX Hill Dash 2 v5.00.11445 MOD APK DOWNLOAD

MMX Hill Dash 2 v5.00.11445 MOD APK KURULUMU

MMX Hill Dash 2 v5.00.11445 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MMX Hill Dash 2 5.00.11445 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

MMX Hill Dash 2 5.00.11445 hile apk : oyun içindeki arabaların ve bölümlerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar