Mobile Legends Bang Bang 1.3.36.349.2 MEGA MOD APK

DOWNLOAD Mobile Legends Bang Bang 1.3.36.349.2 MEGA MOD APK Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir 5e5 güç gösterisinde arkadaşlarınıza katilin:

Mobile Legends: Bang Bang . Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Patikalarda, ormanlarda gezmek, kule saldırıları, takım savaşları gibi bilgisayardaki MOBA’nın ve aksiyon oyunlarının eğlencesini avucunuzun içinde! E-Spor ruhunuzu besleyin!

- Advertisement -

Mobile Legends: Bang Bang , 2017’nın en yeni mobil E-Spor şaheseri. Parmağınızın dokunuşuyla rakiplerinizi yok edin ve en güçlü savaşçılara hükmedin. 

Telefonun savaşa susamış!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Mobile Legends Bang Bang 1.3.36.349.2 MEGA MOD APK  DOWNLOAD
Mobile Legends Bang Bang 1.3.36.349.2 KURULUMU

Mobile Legends Bang Bang 1.3.36.349.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mobile Legends Bang Bang 1.3.36.349.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

HİLEDE NE VAR :
Mobil Efsaneler: Bang Bang Mod V1
Mod Şeffaflık Haritası
Head Mod Derece yok – Deathless
Mod One Hit Öldürmek
Mobil Efsaneler: Bang Bang Mod V2
MENU Mod – Sol üst köşedeki CC ikonuna tıklayın
Ücretsiz 10k Altın
Yüksek vizyon
Hızlı kazanmak
Hızlı kaybet
Ve dahası …


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

N.O.V.A. Legacy v3.0.8 PARA HİLELİ APK

N.O.V.A. LEGACY V3.0.8 MOD APK – PARA HİLELİ N.O.V.A. Legacy v3.0.8 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS oyunlarını seven hocalarımın denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını...

Pit Stop Racing Manager v1.4.7 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Pit Stop Racing Manager v1.4.7 PARA HİLELİ APK Araba yarış ve yönetim türündeki...

Angry Birds Transformers v1.29.10 APK MOD Android Ücretsiz (Crystal / Unlocked)

ANGRY BIRDS TRANSFORMERS V1.29.10 APK MOD ANDROID ÜCRETSIZ (KRISTAL / UNLOCKED)  Download Angry Birds Transformers v1.29.10 APK MOD Android Ücretsiz (Crystal / Unlocked) Arcade APK...

Rocket Royale v1.9.3 MOD APK | PARA, ELMAS ve TÜM KİLİTLER AÇIK

Download Rocket Royale v1.9.3 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını GameSpire firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Neverwinter Nights Enhanced Edition v8186A00003 FULL APK | TAM SÜRÜM

DOWNLOAD Neverwinter Nights Enhanced Edition v8186A00003 FULL APK, RPG, macera oyunları yapımcılığını Beamdog firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir.

Injustice 2 v3.3.1 MOD APK | YETENEK HİLELİ

Injustice 2 v3.3.1 YETENEK HİLELİ APK, dövüş oyunları, yapımcılığını Warner Bros stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü karakterler ile...