Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 MOD APK MEGA Hileli

DOWNLOAD Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 MEGA MOD APK Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir 5e5 güç gösterisinde arkadaşlarınıza katilin:

Mobile Legends: Bang Bang . Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Patikalarda, ormanlarda gezmek, kule saldırıları, takım savaşları gibi bilgisayardaki MOBA’nın ve aksiyon oyunlarının eğlencesini avucunuzun içinde! E-Spor ruhunuzu besleyin!

- Advertisement -

Mobile Legends: Bang Bang , 2017’nın en yeni mobil E-Spor şaheseri. Parmağınızın dokunuşuyla rakiplerinizi yok edin ve en güçlü savaşçılara hükmedin. 

Telefonun savaşa susamış!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 MEGA MOD APK  DOWNLOAD
Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 KURULUMU

Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

HİLEDE NE VAR :
Mobil Efsaneler: Bang Bang Mod V1
Mod Şeffaflık Haritası
Head Mod Derece yok – Deathless
Mod One Hit Öldürmek
Mobil Efsaneler: Bang Bang Mod V2
MENU Mod – Sol üst köşedeki CC ikonuna tıklayın
Ücretsiz 10k Altın
Yüksek vizyon
Hızlı kazanmak
Hızlı kaybet
Ve dahası …


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar