Modern Combat 5 v3.2.0i Ölümsüzlük Hileli MOD APK

Modern Combat 5 v3.2.0i Ölümsüzlük Hileli MOD APK, aksiyon, FPS ve yoğun çatışmaların olduğu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı komando ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Modern Combat 5 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani ölümsüzlük hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm görevleri kolayca tamamlayabilir, düşmanların korkulu rüyası olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, gerçek modellerde silahlar, tehlikeli hedefler ve dahası sizleri bekliyor. Modern Combat 5 v3.2.0i sürümünde yeni karakter sınıfı eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Modern Combat 5: Blackout Play Store’da 2.875.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Modern Combat 5 v3.2.0i Ölümsüzlük Hileli MOD APK DOWNLOAD
Modern Combat 5 v3.2.0i MOD APK İNDİR – 36MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Modern Combat 5 KURULUMU

Modern Combat 5 v3.2.0i MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Combat 5 3.2.0i ölümsüzlük hile apk : oyun içinde düşmanlar asla size saldırmaz.

NOT : oyun ilk açılışta 650-700MB civarı data dosyası indirecektir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar