Modern Defense HD v0.0.2 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Modern Defense HD v0.0.2 PARA HİLELİ APK

Savunma türündeki oyunlar, yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen ARTEM KOTOV’un üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı savunma kuleleriyle bulunduğunuz bölümde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kendi bölgenizi savunmaktır. 

- Advertisement -

Modern Defense HD MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız jeton hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silahlanma işlerini kolayca bitirip düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, zorlu bölümler, yok edici güçteki silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Modern Defense HD v0.0.2 sürümünde sunulmuştur.

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Modern Defense HD Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Modern Defense HD v0.0.2 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Modern Defense HD v0.0.2 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Modern Defense HD v0.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Defense HD 0.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Modern Defense HD 0.0.2 jeton hile apk : oyuna giriş yaptığınızda jeton miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar