Modern Warplanes v1.6.0 PARA HİLELİ MOD APK

Modern Warplanes v1.6.0 PARA HİLELİ APK, uçak savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GDCompany firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Modern Warplanes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, oyun parası ile satılan uçakların kilidini açıp, silahlarınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Yok edici silahlara sahip uçaklar, dünyanın dört bir yanından rakipler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Modern Warplanes Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Modern Savaş Uçakları Modern askeri havacılık dünyasına aktarır. Tüm en iyi bilinen peşinde uçakları ve bizim kuşağın havadaki önleyicilerin savaşmak mümkün olacak. Kendi tabanını yönetmek ve çevrimiçi mücadele katılmak.

Özellikler:
– PC-projelerde olduğu gibi muhteşem grafik.
– Online oyun ülkelerin çeşitli gerçek oyunculara karşı savaşmak için izin verecektir.
– savaş uçakların 12 tür. 10 gerçek dünya ve 6 nesil 2 prototip dahil.
– Her düzlem kendi ikinci sınıf silah ve benzersiz özelliklere ve yeteneklere sahiptir.
– roketlerin dışında, serbestçe uçağın yükleyebileceğiniz ana silah 30’dan fazla değişik Collectables,.
– Oyunun Yetkili performansı, oyun ve ona eşlik eden tüm oyun anları iyi tasarlanmış.
– İnternet arızası durumunda Çevrimiçi ve Çevrimdışı uygulama çalışma İkisi.

Oyun mobil yönde iyi aksiyon simülatör bugün iddia bırakır.


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Modern Warplanes v1.6.0 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Modern Warplanes v1.6.0 MOD APK İNDİR – 78MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Modern Warplanes KURULUMU

Modern Warplanes v1.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Warplanes 1.6.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Modern Warplanes 1.6.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar