Modern Warplanes v1.8.12 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Modern Warplanes v1.8.12 PARA HİLELİ APK

uçak savaş ve simülasyon türündeki oyunları yapımcılığını GDCompany firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

- Advertisement -

Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş uçağı ile bulunduğunuz alanda rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. 

Modern Warplanes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, oyun parası ile satılan uçakların kilidini açıp, silahlarınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde uçaklar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. 

Modern Warplanes v1.8.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Modern Warplanes Play Store’da 170.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Modern Warplanes v1.8.12 PARA HİLELİ APK  DOWNLOAD

Modern Warplanes v1.8.12 MOD APK KURULUMU

Modern Warplanes v1.8.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Warplanes 1.8.12 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Modern Warplanes 1.8.12 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar