MORTAL KOMBAT v2.0.1 MOD APK | YETENEK HİLELİ

DOWNLOAD MORTAL KOMBAT v2.0.1 YETENEK HİLELİ APK, aksiyon, dövüş oyunları yapımcılığını Warner Bros stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan rakiplerinizi etkisiz hale getirmek ve galip gelmeye çalışmaktır.

Mortal Kombat MOD APK seri özel yetenek kullanma hileli, rakipler atak yapmama hileli, bu sayede karakterlerinizi maksimum seviyede kullanabilir, savaş alanının yenilmez takımlarını yönetebilirsiniz. Zorlu savaşlar, özel yeteneklere sahip karakterler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

MORTAL KOMBAT v2.0.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup oyun içi gecikmeler giderilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

MORTAL KOMBAT Play Store’da 3.400.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MORTAL KOMBAT v2.0.1 MOD APK | YETENEK HİLELİ DOWNLOAD

MORTAL KOMBAT v2.0.1 MOD APK | YETENEK HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

MORTAL KOMBAT v2.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.mkx” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yok siz oluşturun)

MORTAL KOMBAT v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mortal Kombat yetenek hile apk : oyun içinde seri olarak özel yetenek kullanabilirsiniz.

Mortal Kombat can hile apk : oyun içinde rakipleriniz size atak yapmaz.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar