Moto Wheelie 2 v0.0.8 MOD APK (Motosiklet Hileli)

DOWNLOAD Moto Wheelie 2 v0.0.8 Motosiklet HİLELİ APK

motosiklet sürme oyunları, yapımcılığını Anderson Horita üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz yol üstünde sürüş yapmak, engelleri aşmak ve puanları toplamaktır. 

- Advertisement -

Moto Wheelie 2 MOD APK tüm motosiklet ve modifiye malzemelerinin kilidi açık

bu şekilde oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, zorlu parkurlar, özel motosikletler ve dahası sizleri bekliyor. 

Moto Wheelie 2 v0.0.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Moto Wheelie 2 Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Moto Wheelie 2 v0.0.8 MOD APK DOWNLOAD

Moto Wheelie 2 v0.0.8 MOD APK KURULUMU

Moto Wheelie 2 v0.0.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Moto Wheelie 2 0.0.8 hile apk : oyun içindeki tüm motosikletlerin ve ekipmanların kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar