Motor Depot v1.03 APK MOD – TÜM ARAÇLAR AÇIK

DOWNLOAD Motor Depot v1.03 ARABA HİLELİ APK

araç sürme oyunları, yapımcılığını Koz Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba, kamyon, otobüs ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Motor Depot MOD APK yani

  • gerçek parayla satılan kamyon-minibüs-araba kilitlerini açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, taşınması gereken ağır yükler, yolcular ve dahası sizleri bekliyor. 

Motor Depot v1.03 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, yönlendirmeler geliştirilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Motor Depot Play Store’da 11.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Motor Depot v1.03 APK MOD – TÜM ARAÇLAR AÇIK DOWNLOAD

Motor Depot v1.03 APK MOD – TÜM ARAÇLAR AÇIK KURULUMU

Motor Depot v1.03 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Motor Depot 1.03 hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar