Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 Kilitler Açık APK

Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 Kilitler Açık APK, Formula 1 yarışlarına ve yönetim türündeki oyunlara ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playsport Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. MOD APK yani ücretli özellikleri kullanıma açık olarak sunuyorum bu sayede ekibinizi geliştirebilir, rakiplerinize karşı bir nebzede olsa önde olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yarışlar, detaylı yönetim işleri, takım mali durumu ve dahası sizleri bekliyor. Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 sürümünde onlarca hata düzenlemesi ve yarışlarda geliştirmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Motorsport Manager Mobile 2 Play Store’da 17.99TL’dir.

 

- Advertisement -

Google Bahar Deal oyna alın: [% 75 Off]

App Store üzerinde en yüksek oranlı motor sporları oyuna uzun zamandır beklenen devam filmi, Motorsporları Yöneticisi Mobil 2 nihai yarış takımı simülasyon oyunu.

büyük kararların tüm yapım çok kendi motorsporları ekip oluşturun. , Takımını bir araya, sürücüleri Kiralama arabanızı geliştirmek ve zafer için yol beyni.

======

SİZİN YARIŞ MİRASININ YAP
tüm yol Dünya Motorsporları Şampiyonası üstüne Avrupa Yarış Serisi dibinden Ekibinizi yönlendirin.

Bir PERSISTENT, DEĞİŞEN DÜNYA
Eğer mevsimden mevsime büyüdükçe oyun dünya da seninle değiştirir. Takımlar yükselip düşer. Sürücüler geliştirmek, yaşı ve emekli. Dinamik sözleşme görüşmeleri ve akıllı muhalefet parmakları üzerinde tutun.

Anlık kararlar
Sen ızgarada iyi araba olabilir, ama başarı kazandı ve yarış gününde kaybolur. stratejin Eğer yarış kazanmak mı, yoksa bir tedbirsiz lastik değişim felaketle bitebileceğini?

Her zamankinden daha fazla DERİNLİK
Bireysel araç parçası tasarım, motor modları, ekstra lastik bileşikleri, daha downforce seçenekleri, genişletilmiş bir sponsorluk sistemi ve daha fazlası, Motorsporları Yöneticisi Mobil 2, derin stratejik ve heyecan verici oyun saat üzerine saati vardır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 Kilitler Açık APK DOWNLOAD


Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 MOD APK İNDİR – 43MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 SD DATA İNDİR – 202MB

Google Play Bağlantısı


Motorsport Manager Mobile 2 KURULUMU

 

Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.playsportgames.mmm2017” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Motorsport Manager Mobile 2 1.1.3 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin, ekstraların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

 

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar