N.O.V.A. Legacy v5.4.0i PARA HİLELİ MOD APK

N.O.V.A. Legacy v5.4.0i PARA HİLELİ MOD APK, aksiyon ve görev üzerine kurulu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. N.O.V.A. Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Yok edici silahlar, bitmek bilmeyen çatışmalar, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. N.O.V.A. Legacy v5.4.0i sürümünde yeni silah The STINGRAY sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. N.O.V.A. Legacy Play Store’da 920.000’den fazla indirilmiştir.- Advertisement -

EFSANE YENİDEN DOĞDU VE ŞEKİLLENDİ

N.O.V.A. serisinin eleştirmenlerden alkış toplayan destansı ilk bölümünü temel alan N.O.V.A. Legacy, muhteşem bir 3B bilim kurgu FPS deneyimi sunuyor – hem de aksiyon dolu, ufak boyutlu bir sürümde.

Kahramanımız Kal Wardin, Koloni İdaresi kuvvetleri tarafından tekrar taşınabilir zırhlı giysisini kuşanıp düşmanlara saldırması için çağrılan emekli bir N.O.V.A. piyadesi.

Kal, kişisel yapay zeka ajanı Yelena’nın da yardımıyla insanlığın kaderini korumak için uzaylı istilacılara karşı savaşa girmek ve uzaylıların ani saldırı kararının arkasındaki gizemi çözmek zorunda.

ÇOK OYUNCULU ARENALARDA YETENEKLERİNİ ZORLA
– Ölüm Maçı: 8 dövüşçüye açık, silah ve aksiyon dolu, çok oyunculu çevrimiçi savaş meydanında ayakta kalan son nişancı ol. Çapraz ateşte kalmamaya dikkat et!
– Takımlı Ölüm Maçı: 4v4 çok oyunculu çatışma maçlarında attığını vur.
– Piyadeni çeşitli özel 3B modelleri ve görünümleriyle kişiselleştir.
– Alın yazını gerçekleştirmek için çevrimiçi lider panolarında en üste tırmanıp liglerde ilerle.
– Keskin nişancı tarafından öldürülen, çapraz ateşte helak olan veya savaş meydanında paramparça olan herkesin son anlarını saniye saniye 3. kişi “”Ölüm Kamerası”” ile tekrar izle.
– Kurşunlarına kuvvet katmaktan pompalı veya dürbünlü her tür tüfeğinin isabet oranını artırmaya kadar her işe yarayan farklı bonusları eklemek için giysi çekirdeklerini yükselt.
– Eşleştirme: Özel çok oyunculu maçlar için şifre ayarla veya gelişmiş çevrimiçi eşleştirme sistemini kullan.

MOBİL CİHAZLARDA KONSOL BENZERİ DENEYİM
– Tanınmış Gameloft FPS serisine dayalı, Modern Combat tarzında, sürükleyici çevrimdışı ve çevrimiçi bir nişancı deneyimiyle aksiyon ihtiyacını gider.
– Kart toplayarak uzun menzilli dürbünlü tüfekten korkunç tahribata yol açabilen plazma silahlara kadar bilim kurgu tabanca ve modern silah imal edip yükselt. Doğru teçhizata sahip olmak çok önemlidir!
– Orijinal N.O.V.A. nişancı deneyiminin tadını gelişmiş 3B grafikler ve oyun akışıyla çıkar.
– Her an, her yerde dünyayı korumak için tek oyunculu harekatı çevrimdışı oyna.

AKSİYON DOLU ÇEŞİTLİ OYUN MODLARINDA UZAYLI KUVVETLERİNİ ALT ET
– Hikaye Modu: Hikayeye çevrimdışı dal ve uzaylı istilacılar hakkındaki gerçeği öğrenmek için aksiyon dolu 19 FPS seviyesinde savaş.
– Gölge Görevleri: Zorlu, kuvvet isteyen, sınırlı süreli savaş meydanlarında uzaylı yaratık Özel Operasyon birliklerine saldır.
– Özel Harekat: Benzersiz uzaylı yaratık tertiplerine kritik saldırı düzenle.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

N.O.V.A. Legacy v5.4.0i PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

UYARI : oyuna giriş yaparken daima internet bağlantınızı kapalı tutun aksi halde açılışta hata verir.

N.O.V.A. Legacy v5.4.0i MOD APK İNDİR – 89MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

N.O.V.A. Legacy KURULUMU

N.O.V.A. Legacy v5.4.0i MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

N.O.V.A. Legacy 5.4.0i para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

N.O.V.A. Legacy 5.4.0i elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun açılışta Rusça olarak başlar, üst sağ köşeden ayarlara girin açılan menüde mesajlaşma balonlarına dokunun ve TÜRK bayrağını seçin.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar