N.O.V.A. Legacy v5.8.0m APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD N.O.V.A. Legacy v5.8.0m PARA HİLELİ APK

Aksiyon, FPS ve yoğun silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

N.O.V.A. Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, kullanabileceğiniz onlarca silah, zorlu bölümler ve dahası sizleri bekliyor. 

N.O.V.A. Legacy v5.8.0m sürümünde yeni silahlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

N.O.V.A. Legacy Play Store’da 1.100.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


N.O.V.A. Legacy v5.8.0m APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

UYARI : oyuna giriş yaparken daima internet bağlantınızı kapalı tutun aksi halde açılışta hata verir.

N.O.V.A. Legacy v5.8.0m APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

N.O.V.A. Legacy v5.8.0m MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

N.O.V.A. Legacy 5.8.0m para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

N.O.V.A. Legacy 5.8.0m elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun açılışta Rusça olarak başlar, üst sağ köşeden ayarlara girin açılan menüde mesajlaşma balonlarına dokunun ve ÜLKENİZİN bayrağını seçin.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar