N.O.V.A. Legacy v3.0.8 PARA HİLELİ APK

N.O.V.A. LEGACY V3.0.8 MOD APK – PARA HİLELİ

N.O.V.A. Legacy v3.0.8 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS oyunlarını seven hocalarımın denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Gameloft stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman  ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınızla mücadele ederek görevleri tamamlamaktır. N.O.V.A. Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, bitmek bilmeyen görevler, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. N.O.V.A. Legacy v3.0.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. N.O.V.A. Legacy Play Store’da 420.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

N.O.V.A. Legacy v3.0.8
N.O.V.A. Legacy v3.0.8

- Advertisement -

N.O.V.A. Legacy v3.0.8
N.O.V.A. Legacy v3.0.8

N.O.V.A. Legacy v3.0.8
N.O.V.A. Legacy v3.0.8

N.O.V.A. Legacy v3.0.8
N.O.V.A. Legacy v3.0.8

 

UYARI : oyuna giriş yaparken daima internet bağlantınızı kapalı tutun aksi halde birkaç bölümden sonra hata alırsınız.

 

 


[flm_button link_address=”http://dataurbia.com/BCe” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=” N.O.V.A. Legacy v3.0.8 MOD APK İNDİR – 82MB” button_size=”SM” button_color=”Blue” text_color=”Blue” button_style=”Outline” button_style_icon=”Lines-Left” rounded_corners=”3″ animate_icon=”Rotate-360″ icon=”fa-download”]


KURULUMU

N.O.V.A. Legacy v3.0.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

N.O.V.A. Legacy 3.0.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

N.O.V.A. Legacy 3.0.8 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun açılışta Rusça olarak başlar, üst sağ köşeden ayarlara girin açılan menüde mesajlaşma balonlarına dokunun ve TÜRK bayrağını seçin.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar