NBA 2K19 v52.0.1 MOD APK ve FULL APK (Para Hileli)

DOWNLOAD NBA 2K19 v52.0.1 PARA HİLELİ APK, basketbol oyunları yapımcılığını ünlü 2K, Inc. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketbolcular ve takımınızla maçlara çıkmak ve galip gelmeye çalışmaktır. 

NBA 2K19 MOD APK sınırsız para hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakteriniz için dilediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Uzun süren maçlar, farklı oyun modları, basketbolcular için özel eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

NBA 2K19 v52.0.1 sürümünde takım listeleri güncellenmiş olup, formalar ve stadyumlar yenilenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

NBA 2K19 Play Store’da 59.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


NBA 2K19 v52.0.1 MOD APK DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK – Orjinal

NBA 2K19 v52.0.1 MOD APK KURULUMU

NBA 2K19 v52.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.t2ksports.nba2k19and” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

NBA 2K19 v52.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NBA 2K19 52.0.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para miktarınız önemli değildir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için ortalamanın üstünde performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır aksi halde durduruldu hataları verebilir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : SD DATA dosyasını indirirken bilgisayar kullanmanızı öneririm, birçok cihaz büyük boyutlu dosyaları indiremez ve indirme yarıda kalır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar