NBA 2K20 v76.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ ve FULL APK

DOWNLOAD NBA 2K20 v76.0.1 PARA HİLELİ APK, basketbol oyunları, yapımcılığını 2K Inc firmasının üstlendiği resmi NBA oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketbolcu kariyeri ile maçlara çıkmak veya takım maçları yapıp rakip takımın potasına topu yollamaktır.

NBA 2K20 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum karakteriniz için istediğiniz ekipmanları satın alabilir, kolayca geliştirebilirsiniz.

- Advertisement -

MyCAREER modu, LAN üzerinden çok oyunculu desteği, 2K BEATS müzikler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Bitmek bilmeyen maçlar, tamamı lisanslı gerçek takımlar – basketçiler, turnuvalar ve dahası sizleri bekliyor.

NBA 2K20 v76.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

NBA 2K20 Play Store’da 39.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


NBA 2K20 v76.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ ve FULL APK DOWNLOAD


Hileli APK | Mod APK


Hilesiz APK | Full APK | Orjinal APK


NBA 2K20 v76.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ ve FULL APK KURULUMUUYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Cihaz yeterliliği hakkında : önce sadece apk dosyasını indirin kurun, kurulmazsa veya açılınca durduruldu hatası verirse, telefonunuz apk dosyası uygun değildir. Açılır ve “NOTICE The app is not properly…..” ile başlayan bir hata verirse konudan obb dosyasını indirip kurulum yapıp oynayabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranızın miktarı önemli değildir, her şeye yeter.

UYARI : OBB DATA dosyasını indirirken bilgisayar kullanmanızı öneririm, birçok cihaz büyük boyutlu dosyaları indiremez ve indirme yarıda kalır.


NBA 2K20 v76.0.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.t2ksports.nba2k19and” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

NBA 2K20 v76.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NBA 2K20 76.0.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para miktarınız önemli değildir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için ortalamanın üstünde performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır aksi halde durduruldu hataları verebilir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Homescapes v2.3.0.900 YILDIZ HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Homescapes v2.3.0.900 YILDIZ HİLELİ APK Bulmaca, dekorasyon ve eşleme türündeki oyunlar, yapımcılığını Playrix Games firmasının...

Dream League Soccer 2018 v5.064 PARA FUTBOLCU HİLELİ MOD APK

Dream League Soccer 2018 v5.064 PARA FUTBOLCU HİLELİ MOD APK, futbol türündeki oyunları seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını First...

Jetpack Jump v1.2.11 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Jetpack Jump v1.2.11 PARA HİLELİ APK, atlama ve klasik oyunları, yapımcılığını Kwalee Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan keyifli oyunlardan...

Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 MOD APK MEGA Hileli

DOWNLOAD Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 MEGA MOD APK Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir 5e5 güç gösterisinde arkadaşlarınıza katilin:

Strategy & Tactics USSR vs USA v1.0.16 FULL APK MOD

Strategy & Tactics USSR vs USA v1.0.16 FULL APK MOD, DOWNLOAD APK, APK İNDİR, FULL APK yani TAM SÜRÜM Dünya Savaşı: ABD vs SSCB bir eklenti...

Football Manager 2020 Mobile v11.1.1 FULL APK

Download Football Manager 2020 Mobile v11.1.1 FULL APK, futbol, strateji ve menajerlik oyunları, yapımcılığını SEGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...