NBA 2K20 v76.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ ve FULL APK

DOWNLOAD NBA 2K20 v76.0.1 PARA HİLELİ APK, basketbol oyunları, yapımcılığını 2K Inc firmasının üstlendiği resmi NBA oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketbolcu kariyeri ile maçlara çıkmak veya takım maçları yapıp rakip takımın potasına topu yollamaktır.

NBA 2K20 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum karakteriniz için istediğiniz ekipmanları satın alabilir, kolayca geliştirebilirsiniz.

- Advertisement -

MyCAREER modu, LAN üzerinden çok oyunculu desteği, 2K BEATS müzikler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Bitmek bilmeyen maçlar, tamamı lisanslı gerçek takımlar – basketçiler, turnuvalar ve dahası sizleri bekliyor.

NBA 2K20 v76.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

NBA 2K20 Play Store’da 39.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


NBA 2K20 v76.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ ve FULL APK DOWNLOAD


Hileli APK | Mod APK


Hilesiz APK | Full APK | Orjinal APK


NBA 2K20 v76.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ ve FULL APK KURULUMUUYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Cihaz yeterliliği hakkında : önce sadece apk dosyasını indirin kurun, kurulmazsa veya açılınca durduruldu hatası verirse, telefonunuz apk dosyası uygun değildir. Açılır ve “NOTICE The app is not properly…..” ile başlayan bir hata verirse konudan obb dosyasını indirip kurulum yapıp oynayabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranızın miktarı önemli değildir, her şeye yeter.

UYARI : OBB DATA dosyasını indirirken bilgisayar kullanmanızı öneririm, birçok cihaz büyük boyutlu dosyaları indiremez ve indirme yarıda kalır.


NBA 2K20 v76.0.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.t2ksports.nba2k19and” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

NBA 2K20 v76.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NBA 2K20 76.0.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para miktarınız önemli değildir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için ortalamanın üstünde performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır aksi halde durduruldu hataları verebilir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Yorum Yap

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Dragons Rise of Berk v1.42.13 MOD APK | TAŞ HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Dragons Rise of Berk v1.42.13 TAŞ HİLELİ APK, çiftlik kurma ve ejderha besleme oyunları yapımcılığını Ludia Inc stüdyosunun...

Newspaper v8.8.2 WordPress Theme

Newspaper v8.8.2 WordPress Theme DOWNLOAD  FREE Sürüm 8.8.2 - yeni: çoklu yapışkan kenar çubukları için destek eklendi. Bu ayar, tagDiv Composer sayfa oluşturucuda bir sütun seçtiğinizde kullanılabilir -...

Neo Monsters v2.5 APK MOD – TAKIM PUANI HİLELİ

DOWNLOAD Neo Monsters v2.5 PUAN HİLELİ APK açık dünyada gezme, mini RPG ve Pokemon...

Excel puantaj defteri

Çalışanlarınız için  güzel bir puantaj çizelgesi Çalışan isimleri ilk sayfaya yazdığınızda diğer sayfalara otomatik olarak yazılır Mesai saatleri 6 saat 1 yevmiye olarak hazırlanmıştır Hergün için ayrı...

ai.type Klavye artı ( ai.type keyboard plus ) Paid-9.5.3.0 FULL APK

DOWNLOAD ai.type Klavye artı ve EMOJİ ( ai.type keyboard plus ) Paid-9.5.3.0 FULL APK ai.type akıllı telefonlar ve tabletler...

Mad Town Online v1.0 MOD APK | PARA HİLELİ

Mad Town Online v1.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, açık dünya ve simülasyon oyunları, yapımcılığını Grand Game stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan...