Neighbours from Hell Season 1 v1.5 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

DOWNLOAD Neighbours from Hell Season 1 v1.5 MOD APK

Eski zamanlardan gelen oyunlar, yapımcılığını HandyGames ve THQ Nordic firmalarının ortaklaşa üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız komik karakter ile sinirli komşunuzun evine girmek ve süre dolana kadar yakalanmadan sizden istenilenleri yapmaktır. 

- Advertisement -

Neighbours from Hell Season 1 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani oyun içindeki tüm kilitleri açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Biraz gerilim, heyecan ve pür dikkat olmanız gereken bölümler ve dahası sizleri bekliyor. 

Neighbours from Hell Season 1 v1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Neighbours from Hell Season 1 Play Store’da 135.000’den fazla indirilmiştir.
D

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER



Neighbours from Hell Season 1 v1.5 FULL APK DOWNLOAD






Neighbours from Hell Season 1 v1.5 FULL APK KURULUMU

Neighbours from Hell Season 1 v1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Neighbours from Hell Season 1 1.5 hile apk : oyun içindeki bölüm bölümlerin kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.



Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar