Neighbours from Hell Season 2 v3.2 APK MOD – KİLİTLER AÇIK

DOWNLOAD Neighbours from Hell Season 2 v3.2 Kilitler Açık APK

kaçış ve gerilim oyunları, yapımcılığını HandyGames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız komik karakter ile bulunduğunuz tatil köyünde komşularınıza yakalanmadan sizden istenilenleri yapmaktır. 

- Advertisement -

Neighbours from Hell Season 2 MOD APK yani

  • oyun içindeki tüm kilitleri açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca bölüm, peşinizden ayrılmayan komşularınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Neighbours from Hell Season 2 v3.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Neighbours from Hell Season 2 Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Neighbours from Hell Season 2 v3.2 APK MOD – KİLİTLER AÇIK DOWNLOAD

Neighbours from Hell Season 2 v3.2 APK MOD – KİLİTLER AÇIK KURULUMU

Neighbours from Hell Season 2 v3.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Neighbours from Hell Season 2 3.2 hile apk : oyun içindeki bölüm bölümlerin kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum (obb dosyasına gerek yok) kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar