Neo Monsters v2.5 APK MOD – TAKIM PUANI HİLELİ

DOWNLOAD Neo Monsters v2.5 PUAN HİLELİ APK

açık dünyada gezme, mini RPG ve Pokemon benzeri oyunlar, yapımcılığını NTT Resonant Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız canavarlar ile bulunduğunuz dünyada görevleri tamamlamak için diğer yaratıklarla ve rakiplerinizle mücadele etmektir.

- Advertisement -

Neo Monsters MOD APK yani

  • sınırsız takım puanı hileli

olarak sunuyorum bu sayede sahip olduğunuz yaratıkları herhangi bir sınıra takılmadan takımınıza dahil edebilir, rakiplerinize karşı üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, özel yeteneklere sahip yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor.

Neo Monsters v2.5 sürümünde yeni yaratıklar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Neo Monsters Play Store’da 0.59TL’dir, 65.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Neo Monsters v2.5 APK MOD – TAKIM PUANI HİLELİ DOWNLOAD


Hilesiz APK – Full APK


Hileli APK – Mod APK
Neo Monsters v2.5 APK MOD – TAKIM PUANI HİLELİ KURULUMU

Neo Monsters v2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Neo Monsters 2.5 puan hile apk : oyuna giriş yaptığınızda takım kurmak için harcayacağınız puan miktarı 20’den 867725562’a çıkarılmıştır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar