New Star Futbol (New Star Soccer) v4.17.1 MOD APK | PARA HİLELİ

Download New Star Futbol v4.17.1 PARA HİLELİ APK, futbol, strateji ve kariyer yapma oyunları, yapımcılığını Five Aces Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile maçlara çıkmak, rakip takımın kalesine topları yollamak ve ünlü bir futbolcu yolunda ilerlemektir.

New Star Futbol MOD APK sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan hava durumu ve reklamsız paketin kilidi açık, bu sayede futbolcunuz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, istediğiniz kadar enerji içeceğine sahip olabilir maçların yenilmezi olabilirsiniz. Onlarca takım, sosyal hayatınız, uzun süren maçlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

New Star Futbol v4.17.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

New Star Futbol v4.17.1 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : bu sürümde kayıtlı profilleri silip kendi adınıza futbolcunuzu da oluşturabilirsiniz, paranız harcadıkça artar. (ucuz fiyatlı ürünlerden başlayın)

New Star Futbol v4.17.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

New Star Futbol 4.17.1 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar, düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak paranızı artırın bu sayede yüksek fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz.

NSS hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan hava durumlarının kilidi açıktır.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.

New Star Futbol v4.17.1 MOD APK DOWNLOAD

New Star Futbol | Yeni ve Eski Sürümleri

New Star Futbol v4.15.5 APK MOD

New Star Futbol (New Star Soccer) v4.17.1 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download New Star Futbol v4.17.1 PARA HİLELİ APK, futbol, strateji ve kariyer yapma oyunları, yapımcılığını Five Aces Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar