New Star Futbol v4.15.5 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD New Star Futbol v4.15.5 PARA HİLELİ APK

futbol ve kariyer yapma oyunları, yapımcılığını ünlü Five Aces Publishing Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kariyeri ile bulunduğunuz takımda golcü bir futbolcu olmak ve karakterinizi geliştirmektir. 

- Advertisement -

New Star Futbol MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan hava durumu ve reklamsız paketin kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede futbolcunuz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, istediğiniz kadar enerji içeceğine sahip olabilir maçların yenilmezi olabilirsiniz. Uzun süren maçlar, zorlu şutlar, parmaklarınızın ucunda şekillenen bir bir futbolcu ve dahası sizleri bekliyor. 

New Star Futbol v4.15.5 sürümünde önemli hatalar için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur

New Star Soccer Play Store’da 1.960.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


New Star Futbol v4.15.5 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : bu sürümde kayıtlı profilleri silip kendi adınıza futbolcunuzu da oluşturabilirsiniz,paranız harcadıkça artar.

New Star Futbol v4.15.5 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

New Star Futbol v4.15.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

New Star Futbol 4.15.5 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar, düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak paranızı artırın bu sayede yüksek fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz.

NSS hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan hava durumlarının kilidi açıktır.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar