New Star Manager v1.3.1 MOD APK | MEGA HİLELİ

Download New Star Manager v1.3.1 PARA HİLELİ APK, takım yönetimi, futbol ve strateji oyunları, yapımcılığını Five Aces Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız menajer karakteri ile takımınızı en iyi şekilde yönetmek, maçlara çıkmak ve galip gelmektir.

New Star Manager MOD APK sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık, yüksek seviyeli futbolcu kadrosu, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, takımınızı geliştirebilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Zorlu maçlar, futbolcularınız, teknik adamlar, takımınıza ait stadyum ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

New Star Manager v1.3.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

New Star Manager v1.3.1 MOD APK KURULUMU

New Star Manager v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

New Star Manager 1.3.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profil üzerinden ilerleyin paranız sınırsız olacaktır. (yeni profil açarsanız hile olmaz ancak gerçek parayla satılan takım adı-forma düzenleme özelliklerini kullanabilirsiniz.)

New Star Manager v1.3.1 MOD APK DOWNLOAD

New Star Manager | Yeni ve Eski Sürümleri

New Star Manager mod apk

New Star Manager v1.3.2 MOD APK | MEGA HİLELİ

0
Download New Star Manager v1.3.2 PARA HİLELİ APK, takım yönetimi, futbol ve strateji oyunları, yapımcılığını Five Aces Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından...
New Star Manager mod apk

New Star Manager v1.3.1 MOD APK | MEGA HİLELİ

0
Download New Star Manager v1.3.1 PARA HİLELİ APK, takım yönetimi, futbol ve strateji oyunları, yapımcılığını Five Aces Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar