Nimian Legends BrightRidge v8.1 FULL APK (Tam Sürüm)

DOWNLOAD Nimian Legends BrightRidge v8.1 FULL APK,

hikaye, açık dünya ve keşfetme oyunları, yapımcılığını Protopop Games firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde görevleri tamamlamak, yeni bölgeleri keşfetmek ve dostlarınıza yardım etmektir. Detaylı işlenmiş ortamlar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca öge, hayvanlar, mistik canlılar ve dahası sizleri bekliyor. Gezin, ulaşmanız gereken noktalara varın, insanlarla iletişim kurun koca bir dünya parmaklarınızın ucundadır.

- Advertisement -

Nimian Legends BrightRidge v8.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Nimian Legends BrightRidge Play Store’da 9.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Nimian Legends BrightRidge v8.1 FULL APK DOWNLOAD

Nimian Legends BrightRidge v8.1 FULL APK KURULUMU

Nimian Legends BrightRidge v8.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar