NOVA 3 MOD APK v1.1 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, NOVA 3 v1.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS oyunları yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun unutulmayan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek, size verilen görevleri tamamlamak ve iyi bir asker olmaktır.

NOVA 3 MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi geliştirip düşmanlarınız karşı daima üstün olabilirsiniz. Detaylı oyun evreni, tehlikeli düşmanlar, bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

NOVA 3 v1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

NOVA 3 Play Store’dan kaldırılmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


NOVA 3 v1.1 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

NOVA 3 v1.1 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMUNOVA 3 v1.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftNAHM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

NOVA 3 v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralı ve oyuna giriş yapalım.

NOVA 3 1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOVA 3 1.1 mermi hile apk : oyun içinde silahlarınızın mermisi sınırsızdır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar