Off The Road OTR Open World Driving v1.0 PARA HİLELİ MOD APK

Off The Road OTR Open World Driving v1.0 PARA HİLELİ APK, araç simülasyon ve açık dünya oyunları seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını DogByte Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba, kamyon, gemi veya helikopter ile bulunduğunuz arazi üzerinden görevleri tamamlamak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Off The Road OTR Open World Driving içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm araçların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arabaları kullanıp arazinin kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, aşılması güç tepeler, özel araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Off The Road OTR Open World Driving v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Off The Road OTR Open World Driving Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Off The Road OTR Open World Driving v1.0 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)
Off The Road OTR Open World Driving v1.0 MOD APK İNDİR – 15MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Off The Road OTR Open World Driving v1.0 SD DATA İNDİR – 91MB

Google Play Bağlantısı

Off The Road OTR Open World Driving KURULUMU

Off The Road OTR Open World Driving v1.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dogbytegames.offtheroad” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Off The Road OTR Open World Driving v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Off The Road OTR Open World Driving 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Off The Road OTR Open World Driving 1.0 araba hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar