Off The Road OTR Open World Driving v1.2.7 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Off The Road OTR Open World Driving v1.2.7 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve simülasyon oyunları, yapımcılığını DogByte Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz açık dünya içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Off The Road OTR Open World Driving MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan tüm araçların kilidi açık

Olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arabaları kullanıp arazinin kralı olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde arabalar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. 

Off The Road OTR Open World Driving v1.2.7 sürümünde uçak, kamyon ve ATV eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Off The Road OTR Open World Driving Play Store’da 22.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Off The Road OTR Open World Driving v1.2.7 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Off The Road OTR Open World Driving v1.2.7 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Off The Road OTR Open World Driving v1.2.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dogbytegames.offtheroad” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Off The Road OTR Open World Driving v1.2.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Off The Road OTR Open World Driving 1.2.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Off The Road OTR Open World Driving 1.2.7 araba hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar