Overdrive Premium v1.03 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Overdrive Premium v1.03 PARA HİLELİ APK, aksiyon oyunları yapımcılığını GMS Adventure stüdyosunun üstlendiği Android platformuna premium olarak yeni sunulan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır.

Overdrive Premium MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kahramanların kilidini açıp özel ekipmanları kullanabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, zorlu bölümler, karakter geliştirmeleri ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Overdrive Premium v1.03 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Overdrive Premium Play Store’da 13.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Overdrive Premium v1.03 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Overdrive Premium 1.03 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Overdrive Premium 1.03 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar